Tungsten Mermi Ağırlığı

Tungsten Bullet Ağırlık Resim

Tungsten mermi, kurşun için en iyi malzeme olan nadir tungsten metalinden yapılan tungsten alaşımlı balıkçılık kolyelerinden biridir. atılmış. Tungsten solucan ağırlıkları, tungsten vidalı ağırlıkları, tungsten saygısız ağırlıkları ve toplu tungsten kurşun ağırlıkları gibi çeşitli tungsten mermi ağırlıkları vardır.

Tungsten Avantajları

Tungsten ideal, çevre dostu ve kurşun ağırlıklarına alternatif olan ve toksik olan ve giderek çevresel tehlike olarak bilinen en iyi malzemelerdir. Tungsten mermi ağırlığı, son derece yoğun oldukları için konvansiyonel ağırlıklardan daha küçüktür, hacim kurşuntan% 30 daha küçüktür. Dahası, tungsten çelikten daha serttir ve iki kat kurşun ağırlığı oluşturabilir ve şekillerini daha uzun süre koruyabilir. Tungsten ayrıca, tungsten-karbid hat kesicileri ve olta hatlarına yönelik tungsten tozu kaplaması gibi diğer balıkçılık uygulamalarının üretiminde de kullanılır.

Tungsten Mermi Ağırlığı Nasıl Yapılır

MetalinjectionMoldling'in kısaltılmış olduğu MIM, zihinsel bir tozu ve katkı maddelerini ve daha sonra enjeksiyonla kalıplamayı karıştırıcı bir şekillendirme yöntemidir. MIM teknolojisinin benzersiz bir özelliği için, MIM, metal ve seramik komponenti, karmaşık üç boyutlu yapı, yüksek yoğunluklu, yüksek rijitlik, yüksek hassasiyet, vb. Özelliği ile imal etmek için uygundur. Ekstra kırılgan, kesilemeyen malzeme veya dökümcül olabilen bileşen için ancak ayrılma veya kirlenme işlem sırasında ortaya çıkar. Bu nedenle, MIM teknolojisi tungsten mermi ağırlığı üretmek için idealdir.

MIM tarafından üretilen Tungsten Mermi Ağırlığının Özellikleri

MIM tarafından üretilen tungsten mermi ağırlığı, bileşen içinde simetrik yoğunluğa ve kesin boyuta sahip daha serbest geometri yapısına sahiptir. MIM, karmaşık yapı, özel gereksinimi olan hassas küçük bileşen üretmek için uygundur.

MIM tarafından yapılan tungsten mermi ağırlığı,% 95 ile% 98 arasındaki bağıl yoğunluk ile istikrarlı bir kalite ve güvenilir performansa sahiptir. Yorumlar, su verme ve öfke vb. Gibi tedavi edilebilir.
MIM, kısa bir prosese, yüksek verimliliğe sahiptir ve tungsten mermi ağırlığının seri üretimine ulaşmaya uygundur.